top of page

Kas yra WRPF LIETUVA?

Kalbant apie Tarptautinę trikovės federaciją (WRPF Lietuva) galima išskirti dvi pagrindines kryptis: profesionalumą ir jausmą. Profesionalumą lydi ilgametė sportinė patirtis ir praktika, o jausmą – žinojimas, ko reikia, kad būtų gerai ir nuoširdus darbas. 2018-aisiais įkurta Tarptautinės trikovės federacijos (World Raw Powerlifting Federation) Lietuvos atstovybė ir stovi ant tvirto šių vertybių pamato.

                      Federacijos veikimo variklis - prezidentas Deividas Kasulis ir jo gyvenimo partnerė, širdies draugė ir kolegė – Indrė Vasiliauskaitė. Tai žmonės, kuriuos sutiksime visuose renginiuose, tačiau kiek jie matomi ten, tai kita tiek ir dar daugiau jų darbo lieka „už kadro“. Deividas – savu laiku ragavęs ir Lietuvos karo akademijos kariūno, ir profesionalaus MMA kovotojo, ir emigranto, ir transporto srities pardavimų vadovo, ir aukščiausių rezultatų pelniusio jėgos trikovės atleto duonos. Indrė – grožio srities meistrė. Galėtum pagalvoti, kuo gi siejasi toks grubus sportas su grožiu? Kantrybe ir atsidavimu vystant veiklą nuo jos atsiradimo idėjos iki galutinio išpildymo, kruopštumu, estetikos pojūčiu, renginių organizavimo įgūdžiais, šiltu kontaktu su sportininkais ir rėmėjais. Tai tandemas, į Lietuvą atnešęs stiprios energijos, vizualo ir koncepcijos organizaciją, kurios vardas palengva tampa kokybės ženklu. Federacija per laiką subūrė nedidelį, bet stiprų organizacijos branduolį, sudarytą iš profesionalių trenerių, sportininkų, marketingo ir komunikacijos, renginių organizavimo specialistų. 

                       WRPF Lietuva veiklą vysto šiomis kryptimis:

                                           1. Jėgos trikovės sporto bei atskirų jos veiksmų populiarinimas sportininkų bendruomenėje bei naujų sportininkų pritraukimas;

                                           2. Profesionalių trenerių konsultacijos ir pagalba pradedant sportininko kelią jėgos sporte ir/ar ruošiantis jėgos trikovės (ir/ar atskirų disciplinų) varžyboms;

                                           3. Aukšto lygio išskirtinių nacionalinių bei tarptautinių varžybų ir turnyrų organizavimas;

                                           4.  Edukacija, orientuota į skirtingo lygio jėgos sporto entuziastus bei sportininkus; nacionalinės ir tarptautinės kategorijos teisėjų ruošimas; jėgos sporto specialistų ir trenerių ruošimas. 

                      Federacijos organizuojamos varžybos apima šias disciplinas: 

                                           * Jėgos trikovė. Raw (su antkeliais) ir classic (su kelių bintais) divizijose.

                                           * Štangos spaudimas

                                           * Štangos spaudimas ir trauka (push-pull)

                                           * Štangos trauka (deadlift)

                                           * Bicepso lenkimas (strict biceps curl)

                                           * Apolono ašies trauka (nenaudojant apraišų riešams, štangą laikant tiesiu paėmimu)

                      Skiriamos skirtingos sportininkų kategorijos pagal lytį, atleto kūno svorį bei amžių, tad užtikrinamos sąlygos kiekvienam sportininkui varžytis lygiomis galimybėmis. Specifiniuose turnyruose atletai neskirstomi į atskiras svorio kategorijas – rezultatai skaičiuojami naudojant WILKS sistemą.

                      Jėgos sportas pasaulyje itin populiarus ir Lietuvai net tarptautinėje arenoje atstovauja ne vienas stiprus sportininkas, tačiau dažnas žmogus vis dar nėra net girdėjęs apie tokią sporto šaką apskritai. WRPF Lietuva -  nepriklausoma organizacija, sukurta populiarinti jėgos sportą bei remti sportininkus, demonstruojančius aukštus rezultatus. Vienos iš svarbiausių federacijos vertybių – pozityvumas bei harmonija su visomis organizacijomis ir federacijomis bei aukšto lygio varžybų organizavimas. Federacija ypač didelį dėmesį skiria sportininkams, jų komfortui bei adekvačiam atlygiui už pademonstruotus rezultatus varžybose – vizitine kortele jau tampa išskirtinio kiekvienų varžybų dizaino medaliai bei trofėjai ir kokybiški, naudingi rėmėjų prizai.

                      Federacija 2021-aisiais bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip: „Papildistas“, „Energy  gym“, „Biorina groats“, „Chazz“, „Water+“, „Gymquip factory“, „Peilis ir šakutė“, „Valio profeel“, „Gorilla wear“, „Monsterpower“.

FEDERATION.png
50614293_759923644361812_1970598048434225152_n.jpg

Tarptautinė trikovės federacija

Įmonės kodas: 304993260

Sąsk. nr. LT36 7044 0600 0827 6460 

Tel. nr. +370 638 54034

elektroninis paštas: info@wrpf.lt

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page